Armring ring Karin Wallin sterlingsilver

325012

ARMRING, RING, sterlingsilver, stämplade Karin Wallin, ringstorlek ca 16,5 mm, HALSRING, sterlingsilver, vikt ca 58,5 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Budhistorik (8 bud)
1983371
1990943
950
1983371
900
1989497
850
1983371

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.