Skåp 1940-tal

325007

SKÅP, sk tandläkarskåp, 1940-tal, gräddfärgat, förkromade handtag, delvis glasade skåpsdörrar samt ett par skjutdörrar, delvis inredd med laminat, hyllplan i glas samt furu, höjd ca 160, 127 x 31 cm

Slitage, märken, senare kompletterat med hyllplan, bakstycket med hål

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 17

Skåp 1940-tal

Budhistorik (21 bud)
1991755
4 200
1991754
1991753
3 800
1991750
3 600
1991747
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.