Ram 1800-tal

324988

TAVELRAM, 1800-tal, möjligen Ryssland, ca 67x57, innermått ca 46x36,5 cm

Pastellageskador

Diverse

Rum 12

Ram 1800-tal
Budhistorik (15 bud)
1990994
1990987
1990941
1990986
950
1990941
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.