Spegel barockstil

324983

SPEGEL, 1900-talets första hälft, barockstil, skuret delvis bemålat trä, dekor med puttisar, 67 x 47 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Diverse, Speglar

Rum 2

Spegel barockstil

Budhistorik (24 bud)
1988475
1988087
2 800
1978576
2 600
1988086
2 400
1978576

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.