Spegel gustaviansk stil

324980

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor och pastellage, fasettslipat glas, ca 97x44 cm

Diverse, Speglar

Rum 13

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (48 bud)
1990108
8 200
1990401
8 000
1990108
7 400
1990188
7 200
1990108
6 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.