Munkstolar

324978

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, sk Munkstolar, betsad ek, sitthöjd ca 47 cm

Smärre slitage o skador

Rum 16

Munkstolar

Budhistorik (10 bud)
1987060
750
1991240
700
1987060
650
1988260
600
1987060
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.