Stolar 1900-talets andra hälft

324976

STOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, sk Dantestolar, betsad bok, skulpterade, stoppade dynor, sitthöjd ca 34 cm

Smärre slitage o skador

Rum 22

Budhistorik (10 bud)
1991583
750
1990007
700
1991581
650
1990007
600
1989350
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.