Golvljusstake i senempire

324975

GOLVLJUSSTAKE, senempire, förgyll pastellage, fyra ljusarmar för två ljus vardera, höjd 185 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Skador, lagningar

Diverse, Belysning, Möbler

Rum 3

Golvljusstake i senempire

Budhistorik (9 bud)
1987976
6 000
1977636
5 000
1977468
3 800
1977245
3 600
1977244
2 800

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.