Takarmatur jugend

324971

TAKARMATUR, omkring 1900, jugend, stomme i smide, delvis genombruten dekor av bladslingor, höjd ca 120 cm

Smärre skador o slitage

Belysning, Taklampor

Rum 13

Takarmatur jugend
Budhistorik (8 bud)
1991427
1991425
1 800
1991423
1 600
1991422
1991416
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.