Klaffbord

324956

KLAFFBORD, 1800-tal, furu, delvis ådringsmålat, höjd 77, 109x56 cm, utfällt 109 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Bruksslitage

Rum 11

Klaffbord

Budhistorik (11 bud)
1990484
1990478
750
1990469
700
1990467
650
1990462
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.