Slagbord

324952

SLAGBORD, 1900-talets första hälft, vitmålat, höjd 77, 30x100, totallängd 150x100 cm

Slitage, senare bemålning

Rum 21

Slagbord

Budhistorik (6 bud)
1984313
550
1990933
500
1984313
450
1978028
1984032

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.