Angelica Wiik färglitografi

324948

ANGELICA WIIK (född 1960): "Nalen", signerad Angelica Wiik, färglitografi, 27/290, ca 85X58 cm; oramad

Rum 4

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (5 bud)
1980042
1 300
1980120
1980042
1979069
1979069

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.