Angelica Wiik färglitografi

324946

ANGELICA WIIK (född 1960): "Resande", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, ca 59x42 cm; oramad

Rum 4

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (19 bud)
1984411
1 900
1984315
1 800
1983998
1 700
1981125
1 600
1983997
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.