Angelica Wiik färglitografi

324945

ANGELICA WIIK (född 1960): "Vargtass" signerad Angelica Wiik, 160/250, färglitografi, ca 58x31 cm, oramad

Rum 4

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (22 bud)
1988695
1 600
1988631
1988694
1988631
1 400
1988691
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.