Angelica Wiik färglitografi

324944

ANGELICA WIIK (född 1960): "Rosmadonna", signerad Angelica Wiik, 57/190, färglitografi, ca 50x21,5 cm, oramad

Rum 4

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (15 bud)
1979072
1989248
950
1979072
900
1989242
850
1979072

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.