Angelica Wiik färglitografi

324942

ANGELICA WIIK (född 1960), "Promenad", signerad Angelica Wiik, 41/260, färglitografi med glitter, ca 59, 5 x 42 cm, oramad

Rum 4

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (28 bud)
1990913
2 400
1990536
1990524
1990530
1990524
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.