Skåp

324941

SKÅP, 1950/60-tal, fanér i teak, brännstämplad med Sveriges Möbelindustriförbund logotyp samt nummer 121, , dörrluckor med dekorlinje, invändig inredning i ek av lådor samt flyttbara hyllplan, nedre del med lådor, beslag i mässing, benställning med profiler, nycklar medföljer, höjd ca 132, 142x41 cm

Nycklarna något böjda (fungerar)

Ändringar/tillägg
Nycklar(2) medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 1

Skåp

Budhistorik (6 bud)
1990733
1990273
1989659
450
1987749
1985429

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.