Ringar guld

324910

RINGAR, 2 st., 14 k guld, cabochonslipad karneol resp fasetterad röd sten, RING, 14 k rodierat vitguld, fasetterade röda stenar, ringstorlek ca 16-18 mm, vikt ca 7,5 g

En röd sten saknas, slitage, ring med röd sten med lagningar

Guld/Smycken

Ringar guld

Budhistorik (10 bud)
1992661
1993187
1992661
1992660
950
1992659
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.