Anders Palmér

324903

ANDERS PALMÉR (född 1958): Pinjer, signerad Palmér, färglitografi, 43/190, 42x42 cm

Ej ramad

Rum 4

Anders Palmér
Budhistorik (17 bud)
1989944
1989947
950
1989944
900
1989940
850
1989936

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.