Anders Palmér

324902

ANDERS PALMÉR (född 1958): Nybrokajen, Stockholm, signerad Palmér, färglitografi, 85/190, 51x36 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 4

Anders Palmér
Budhistorik (1 bud)

1984873
2015-08-26 10:28:36

2015-08-29 kl 11:28
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.