Makode Linde

324901

MAKODE LINDE (född 1983): Afromantic Horses, signerad och numrerad Makode 109/165, färglitografi med UV-lack, bladmått 40x30 cm

Rum 4

Makode Linde
Budhistorik (10 bud)
1990127
1 300
1989339
1990126
1989339
1984587
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.