Makode Linde

324898

MAKODE LINDE (född 1983): "Kan du inte tala?", signerad och numrerad Makode 123/165, färglitografi med UV-lack, bladmått 40x30 cm

Rum 4

Makode Linde
Budhistorik (21 bud)
1990819
1 600
1989544
1990818
1 400
1989544
1 300
1979974

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.