Makode Linde färglitografi

324896

MAKODE LINDE (född 1983): "Maria", signerad Makode, 51/65, färglitografi, bladmått 31,5 x 26,5 cm

Rum 9

Makode Linde färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1990625
900
1990624
850
1990621
1990194
750
1989798
650

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.