Marianne Lindberg De Geer Collage

324895

MARIANNE LINDBERG DE GEER (född 1946): "Jag tänker på mig själv", signerad och daterad med kulpenna på baksidan MLDG -97, collage, 15,5x16,5 cm
PROVENIENS: andréhn-shiptjenko, Stockholm

Monter 31

Budhistorik (20 bud)
1989838
3 200
1989837
1989836
2 800
1989834
2 600
1989832
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.