Mats Åkerman

324892

MATS ÅKERMAN (född 1956): "Frågan", signerad daterad Mats Åkerman 2013, 53/60, pigment print, 27x28 cm

Ej ramad

Rum 4

Mats Åkerman
Budhistorik (11 bud)
1990067
1 700
1980137
1 600
1989316
1980137
1 400
1989312
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.