Axel Olsson färglitografi

324889

AXEL OLSON (1899-1986): (4) Kompositioner, signerade Axel Olson, 3 st numrerade 208/280, 1 st numrerad 132/260, färglitografier, varierande mått, bok medföljer

Bok medföljer finns att avhämta vid utlämningen
3 blad med fläckar

Fack 11

Axel Olsson färglitografi

Budhistorik (8 bud)
1989779
600
1989235
550
1987262
500
1989234
500
1987262
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.