Karmfåtölj rokoko

324888

KARMFÅTÖLJ, 1700-tal, rokoko, skuren ek, lös plymå, sitthöjd ca 48 cm

Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

Karmfåtölj rokoko

Budhistorik (26 bud)
1990598
7 000
1990594
6 800
1990591
6 600
1990592
6 400
1990591
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.