Skåp 1700-tal

324883

SKÅP, 1700-tal, betsad furu, inrett med 3 hyllplan samt bestickhylla, höjd 186, 110x53 cm, nyckel finns, med dedikation på insidan
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Renoverat och kompletterat, löst senare krön

Rum 18

Skåp 1700-tal

Budhistorik (25 bud)
1990697
7 400
1990683
7 200
1990683
6 400
1990695
6 200
1990683
5 200

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.