Sidebord England regencystil

324881

SIDEBOARD, 1900-tal, regencystil, England, bl a mahognyfanér, draghandtag i mässing, höjd 92, 170x52 cm

Slitage och ytskador

Rum 21

Sidebord England regencystil

Budhistorik (11 bud)
1990044
1 600
1990015
1990042
1990015
1990041

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.