Skåp 1900 tal

324879

SKÅP, 1900-talets första hälft, fanérad i mahogny, beslag i mässing, invändigt med hyllplan, höjd 165, 145x50 cm,
Proveniens: Enligt uppgift inköpta på Nordiska galleriet, se även auktionsnummer 324681.

Slitage, smärre skador

Ändringar/tillägg
Nycklar finns vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Skåp 1900 tal

Budhistorik (4 bud)

1988816
650
1988559
600
1988558
500
1988554

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.