holländsk skola 1800-tal

324874

HOLLÄNDSK SKOLA (1800-tal): Hamnvy, olja på duk, 60x106 cm

Dukskador, fläckar, dubblerad

Konst, Äldre måleri

Fack 6

holländsk skola 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
1990051
2 800
1989583
2 600
1978662
2 400
1983212
1978662

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.