Nitella armbandsur i 18 k

324871

NITELLA, 18 k guld, herrarmbandsur, 1940/50-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, blånerade visare, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 33 mm

Bakboett med lagning, slitage, trasigt armband

Klockor/Ur, Fashion

Nitella armbandsur i 18 k

Budhistorik (6 bud)
1988652
1 400
1987168
1 300
1984988
1978245
1977784
500

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.