Börge mogensen stolar 6 st

324867

BÖRGE MOGENSEN, stolar, 6 st, 1900-talets mitt, "Öresund", ek, brännmärkta Karl Andersson, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, stötmärken, fläckar

Rum 12

Börge mogensen stolar 6 st

Budhistorik (11 bud)
1990191
3 600
1990187
3 400
1990061
3 200
1989567
1989567
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.