Textil krabbasnår

324858

TEXTIL, 18/1900-tal, krabbasnår, Skåne, ca 226x112 cm

Brukslitage

Mattor/Textilier

Textil krabbasnår

Budhistorik (12 bud)
1990895
1990735
750
1990885
750
1990735
700
1990884
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.