Japansk smörsnäcka

324846

SMÖRSNÄCKA, porslin, Japan, 1800/1900-tal, dekor i imari med motiv av barn i trädgård, reliefdekor, längd ca 22 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 31

Japansk smörsnäcka

Budhistorik (1 bud)

1979852
2015-08-22 17:27:10

2015-08-31 kl 18:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.