Dörrtextil jynnen mm

324842

DÖRRTEXTIL, JYNNEN, 2 st, front till, mm, totalt 5 dlr, 18/1900-tal, varierande format

Smärre skador

Diverse, Allmoge, Mattor/Textilier

Rum 10

Dörrtextil jynnen mm

Budhistorik (15 bud)
1993529
1993149
950
1993526
900
1993149
850
1990037

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.