Gunilla Allard bord

324841

GUNILLA ALLARD, bord, modell Chicago, 3-plans, förkromad stomme, hyllplan med klädsel av skinn, på hjul, diameter 56, höjd ca 54 cm,
Proveniens: Enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet

Slitage, toppskiva med skada/märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Gunilla Allard bord

Budhistorik (13 bud)
1990698
1 900
1990685
1 800
1990679
1 700
1990438
1 600
1990338

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.