Bord

324837

GUNILLA ALLARD, bord, modell Chicago, 3-plans, förkromad stomme, hyllplan med klädsel av skinn, på hjul, diameter 56, höjd ca 54 cm,
Proveniens: Enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Bord

Budhistorik (15 bud)
1990699
2 400
1989529
1989488
1989402
1 900
1989216
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.