Hylla 1800-talets första hälft

324829

HYLLA, 1800-talets första hälft, rödmålad, höjd ca 77, 97x25 cm

Bruksslitage

Möbler, Hyllor, Allmoge

Rum 11

Budhistorik (3 bud)

1992461
1992460
500
1992234

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.