Stolar

324810

STOLAR, 1 par, gustavianska provinsarbeten, 1800-tal, sitthöjd 44 cm

Renoverade, skador, slitage

Rum 17

Stolar

Budhistorik (3 bud)

1989999
1990020
1989999

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.