Matgrupp

324809

MATGRUPP, 4 dlr, 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålade, bestående av: matbord, 3 stolar, matbordets höjd 74, diameter 105 samt 2 iläggsskivor 105x30 cm

Skador, slitage, färgbortfall, stolar med skada sits

Rum 19

Matgrupp

Budhistorik (7 bud)
1989610
600
1989352
550
1988093
500
1988090
450
1987604

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.