Matgrupp i furu

324808

MATGRUPP, 5 dlr., 1940-tal, furu, sk sportstugemöbel, perforerad dekor med fyrklöverpass, höjd 75, 75x110, stolarnas sitthöjd 46 cm

Slitage

Rum 3

Matgrupp i furu

Budhistorik (8 bud)
1990302
750
1982663
700
1982663
650
1990301
600
1982663
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.