Stolar 3 st

324807

STOLAR, 3 st, 1900-tal, grön tygklädsel, sitthöjd 43 cm

Slitage och skador

Rum 22

Stolar 3 st

Budhistorik (1 bud)

1989658
2015-08-29 00:49:18

2015-08-29 kl 20:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.