Gustav Robé oljemålning

324759

GUSTAV ROBÉ (1800/1900-tal), fartyg till sjöss, olja på duk, signerad och daterad G Robé 1915, 46 x 62 cm

Fack 21

Gustav Robé oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1988388
700
1988385
1981370
1979559

Slutpris SEK:
700
74 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.