Ljusstakar 1 par silver

324728

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1800-tal, möjligen England, ostämplade, höjd ca 32 cm

Mindre lagningar, mindre stötmärken

Silver

Monter 2

Ljusstakar 1 par silver

Budhistorik (13 bud)
1988797
1988798
1988797
2 800
1988796
2 600
1988793
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.