Matgrupp

324724

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, valnöt och bok, stolar etikettmärkta Skaraborgs möbelindustri Tibro, bestående av: stolar 4 st, matbord med 2 iläggsskivor, höjd 75, 140x96, totallängd 240 cm

Smärre ytskador, blekt

Rum 7

Matgrupp

Budhistorik (9 bud)
1989151
750
1989442
700
1989151
650
1988770
600
1988770
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.