Uno Vallman oljemålning

324714

UNO VALLMAN (1913-2004), Hamnmotiv, olja på duk, signerad och daterad Uno Vallman 1947, ca 35x46 cm

Rum 22

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1988358
2 400
1987701
1987534
1980969
1 800
1980967

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.