Jan Håfström färglitografi

324711

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm; oramad

Rum 4

Jan Håfström färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1978971
2 600
1983010
2 400
1978971
1981466
1978971
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.