Skåp rokokostil

324684

SKÅP, rokokostil, 1900-tal, ek, vitmålat, 2-delat, med inredning i form av lådor och hyllor, höjd ca 221, 169x61 cm, nyckel finns

Slitage, färgbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Rum 1

Skåp rokokostil

Budhistorik (11 bud)
1989372
700
1989377
650
1989372
600
1989364
550
1989008
500

Slutpris SEK:
700
74 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.