Serveringsvagn teak

324655

SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, teak, höjd ca 53, 72x45 cm

Smärre ytskador, torkade hjul

Rum 12

Serveringsvagn teak

Budhistorik (8 bud)
1988985
600
1979024
550
1988983
550
1979024
500
1988982
450

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.